KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Teckningar 13139452
nr 1313 9452
Teckningar
2 st, Oidentifierad konstnär. 1800-tal, ramade, flickor, 38x30 ca
Utrop:
500 kr
Såld:
100 kr
måndag 16 mars 2020
kl 18:13:20
16/3 18:08:20
ABC-flickor (Lisa Larson)